Skåp 1700-tal

398141

SKÅP, betsad furu, 1700-tal, bronsbeslag i rokoko, tvådelat, höjd ca 210, 148x58 cm, nyckel finns

Renoverade, slitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Skåp 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
2675399
8 000
2675400
7 800
2675399
7 600
2675398
7 400
2675396
7 200

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.