William Lionel Wyllie oljemålning

398139

WILLIAM LIONEL WYLLIE (1851-1931): Marintmotiv London, signerade, olja på pannå, ca 23x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (6 bud)
2675024
4 400
2674998
4 200
2674998
2667167
2 400
2666929

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.