Jean Richard Goubie oljemålning

398136

JEAN RICHARD GOUBIE (1842-1899): Ridtur, signerad och daterad 1886, olja på pannå, ca 26x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Budhistorik (4 bud)

2675370
8 000
2671435
5 000
2671430
2671429

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.