Magnus Persson skulptur

398135

MAGNUS PERSSON (född 1945): Skulptur, 2 st, i form av fåglar, signerade och daterad ā tergo Magnus 1987, skulpterat och bemålat trä, längd ca 33-39 cm

Konst, Skulpturer

Monter 6

Magnus Persson skulptur

Budhistorik (20 bud)
2674518
3 200
2674428
2674517
2 800
2674428
2 400
2674214

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.