William Mellor oljemålning

398134

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på duk, ca 31x46 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

William Mellor oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2672616
3 800
2668593
1 700
2666994
2666932

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.