William Mellor oljemålning

398133

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på duk, ca 31x46 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

William Mellor oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2675271
7 000
2675269
6 800
2675267
6 000
2675266
5 800
2675264
5 000

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.