Gunilla Rappe matta rölakansteknik

398130

GUNILLA RAPPE, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad två gånger GR, 300x210 cm

Ena kortsidan med kraftiga skador

Mattor/Textilier, Design

Budhistorik (5 bud)
2674613
500
2674612
450
2674026
2672817
2671741

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.