Gustaf Volmar oljemålning

398128

GUSTAF WOLMAR (1880-1971): Blommande landskap signerad GW, olja på duk, ca 53x66 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 3

Gustaf Volmar oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2674511
2671713
2668321

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.