Byrå 1800-tal

398126

BYRÅ, alm, 1800-tal, 3 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 93, 92x46 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall, sprickor, övre lås skadat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2667671
1 600
2674348
2667671
2674347
950
2667671
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.