Bord marmorskiva pietra dura

398124

BORD, marmor samt flammbjörk, bordsskiva i pietra dura, 1900-tal, inskription med medusahuvud "Tan na Nompi", höjd ca 61, 81x56 cm

Slitage, repor

Rum 3

Bord marmorskiva pietra dura

Budhistorik (3 bud)

2669581
2 600
2668097
2667169

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.