Badkarssoffa

398118

BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade med bronserad skuren dekor, längd ca 205 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 17

Badkarssoffa

Budhistorik (11 bud)
2674699
1 400
2674696
1 300
2674694
2674693
2674688

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.