Barskåp

398116

BARSKÅP, teakfanér, 1950-tal, två lådor, med beslysning, utdragsskiva, höjd ca 122, 81x41

Fanérbortfall på skåpets bakant, hyllklammer saknas, smärre ytslitage, med belysning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Barskåp

Budhistorik (1 bud)

2669482
2016-07-30 21:22:24
900

2016-08-04 kl 16:10
Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.