Golvlampa Orrefors

398110

CARL FAGERLUND, golvlampa, glas, Orrefors, 1960-tal, höjd ca 90 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Golvlampa Orrefors

Budhistorik (11 bud)
2674625
1 700
2674615
1 600
2674395
2674614
2674395
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.