Uno Vallman oljemålning

398108

UNO VALLMAN (1913-2004): Stad i vinteskrud, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 16x22 cm

Fack 30

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2674667
900
2674437
850
2668774
2669848
750
2668774
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.