Anton Clavé färglitografi

398104

ANTONI CLAVÉ (1913-2005): "Le Roy Boit", 1954-55, signerad och numrerad Clavé 101/200, färglitografi,
ca 50x39 cm

Colour lithograph, 1954-55, signed and numbered.
LITTERATUR: Passeron 41

Rum 22

Anton Clavé färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2668171
2666259
1 300
2665595
2665500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.