Spansk skola oljemålning

398103

SPANSK SKOLA (1700/1800-tal): Munk, olja på duk uppklistrad på pannå, oval ca 95x64 cm

Retuscher, uppklistad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Spansk skola oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2668714
2668713
2 800
2666448
2 600
2666445
2665942
500

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.