Penselvaser Kina

398101

PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blommor samt kalligrafi, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 31

Penselvaser Kina

Budhistorik (8 bud)
2671720
900
2669563
850
2671719
850
2669563
2668342
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.