Skrivbord England

398097

SKRIVBORD, mahogny, 1900-tal, engelskt, skinnklädd skiva, fothylsor och hjul i mässing, 3 lådor i sargen, höjd 76, 150x79 cm

slitage

Rum 16

Skrivbord England

Budhistorik (26 bud)
2675443
4 800
2675438
4 600
2675427
4 400
2675414
4 200
2675299

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.