Trädgårdssoffa gjutjärn

398094

TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn,1900-talets andra hälft, dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm

Ytskador, delvis korroderad, ostadig

Diverse, Temaauktion

Rum 20

Trädgårdssoffa gjutjärn

Budhistorik (9 bud)
2670100
1 400
2674318
1 300
2670100
2674090
2670100

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.