Monogramisten oljemålning

398093

MONOGRAMISTEN, 1900-talets slut, kortspelande sällskap, olja på duk, monogramsignerad och daterad H.L 82, ca 134x180 cm

Rum 2

Monogramisten oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2665552
2016-07-27 08:49:11

2016-08-03 kl 20:09
Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.