Theo Tobiasse färglitografier HC Andersen

398087

THEO TOBIASSE (född 1927): "Un hommage ā HC Andersen", hela sviten om 18 blad, signerade Theo Tobiasse, 110/350, blindstämplar, färglitografier, bladmått ca 58x76 resp 76x58 cm

Enhetligt ramade, Gulnader, fläckar

Rum 12

Budhistorik (17 bud)
2673835
13 500
2673837
13 000
2673835
12 500
2673834
12 000
2673825
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 293 EUR, 1 519 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.