Soffbord 1960-tal i teak

398085

SOFFBORD, teak och bemålat trä, 1960-tal, möjligen Italien, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd ca 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

Möbler, Design

Rum 2

Soffbord 1960-tal i teak

Budhistorik (11 bud)
2672296
2671983
1 400
2671980
1 300
2671827
2671825

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.