Infrasol

398081

INFRASOL, lackerad plåt, 1950-tal, bordsarmatur, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Infrasol

Budhistorik (1 bud)

2673343
2016-08-03 15:27:17

2016-08-03 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.