Bordslampa mässing

398079

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm

Visst slitage, skärm medföljer ej

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa mässing

Budhistorik

2016-08-03 kl 18:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.