Golvlampa 1980-tal

398078

GOLVLAMPA, mässing med stenfot, 1980-tal, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1980-tal

Budhistorik (12 bud)
2670779
1 300
2672774
2670779
2672571
2670779
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.