Brickbord

398077

BRICKBORD, björk, 1940-tal, fällbara ben, höjd ca 55, 40x75 cm

Bruksslitage

Hylla 5

Brickbord

Budhistorik (2 bud)

2672967
2670478

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.