Kommod

398076

KOMMOD, ek samt delvis fanerad med massurbjörk, 1900-talets första hälft, jugend, skiva med uppsats i sten, beslag koppar, höjd ca 98, 100x56 cm,

Ytslitage

Rum 17

Kommod

Budhistorik (10 bud)
2673420
750
2673336
700
2672443
650
2672377
600
2671749
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.