Korallarbeten

398072

KORALLARBETEN, (färgmanipulerad bambukorall) 1900-talets andra hälft, Kina, höjd ca 13 resp 11 cm.

Smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 7

Korallarbeten

Budhistorik (3 bud)

2670731
550
2665545
2665440

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.