Färglitografi Gynning Kåks Viksten

398068

GYNNING / KÅKS / VIKSTEN (1900-tal): Komposition, samramad, modellakt, uggla, signerade Lars Gynning, Olle Kåks och Viksten i plåten, färglitografi, ca 38x20 cm

Fack 41

Budhistorik (2 bud)

2674650
2667117

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.