Bordslampor

398064

BORDSLAMPOR, 1 par, bemålad keramik, 1900-tal, höjd inkl sockel ca 48 cm, lampskärmar medföljer

Smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik

2016-08-03 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.