Våg

398063

VÅG, 1900-tal, svart målat fodral, märkt De Grave. Short & Co. ltd, totalhöjd inkl. fodral ca 43 cm

Slitage

Diverse

Kundcenter

Våg

Budhistorik (14 bud)
2672942
2673271
2672942
850
2670468
2672941

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.