Fåtöljer 1930-tal

398060

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, tvåfärgad textilklädsel samt benställning i lackat trä, höjd ca 77, sitthöjd 42 cm

Visst slitage

Rum 20

Fåtöljer 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

2665573
2016-07-27 09:09:22

2016-08-03 kl 19:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.