Bokhylla jugend

398059

HYLLA, tidigt 1900-tal, jugend, fyra hyllplan, vitbemålat, höjd ca 135, 47x31 cm

Visst slitage

Rum 14

Bokhylla jugend

Budhistorik (28 bud)
2673664
5 400
2672844
5 200
2673663
5 200
2672844
4 600
2672772
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.