Hans-Agne Jakobsson

398057

HANS-AGNE JAKOBSSON, "Elidus Kuben", bordslampor, 1 par, plast samt metall, höjd ca 37 cm

Bruksslitage, skador

Belysning, Bordslampor, Design

Monter 8

Hans-Agne Jakobsson

Budhistorik (12 bud)
2672615
2673977
2672615
2673885
950
2672615
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.