Sidobord

398056

SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, låda i sargen, höjd ca 62, 40x40 cm

Slitage, lagningar

Rum 4

Sidobord

Budhistorik (23 bud)
2673574
1 900
2673644
1 800
2673574
1 700
2673631
1 600
2673574

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.