Taklampa 1950-tal

398054

TAKARMATUR, teak, kupor i opalglas, 1950-tal, bredd ca 44 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 6

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (24 bud)
2673301
2673300
1 900
2673299
1 800
2673297
1 700
2673284
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.