Skrivskåp Norge

398053

SKRIVSKÅP, teak, 1960-tal, Norge, öppningsbart med innanvarande kontorsinredning, stämplat "Made in Norway", höjd ca 115, 81x53 cm

Visst slitage, repor

Möbler, Design

Rum 6

Skrivskåp Norge

Budhistorik (17 bud)
2672935
2 600
2669734
2 400
2669036
2669733
2669036

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.