Bordslampor Kina

398049

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, celadonglasyr, dekor av blommor och insekter, totalhöjd ca 56 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt

Rum 7

Bordslampor Kina

Budhistorik (59 bud)
2673925
9 400
2673926
9 200
2673925
9 000
2673924
8 800
2673922
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.