Karmstol rokokostil

398046

KARMSTOL, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Fläckar, slitage

Rum 4

Karmstol rokokostil

Budhistorik (17 bud)
2673327
2673067
2673250
2673067
950
2673110
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.