Skrivbord rokokostil

398044

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, vitmålade, 2 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 77, 100x59 cm

Slitage, färgbortfall, nyckel saknas

Rum 12

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (19 bud)
2673076
1 400
2672925
1 300
2673075
2672925
2672614

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.