Urna Rörstrand i majolika

398043

URNA, 1800-talets slut, majolika, Rörstrand, hänklar, dekor av ormar samt maskaron, höjd ca 38 cm

Lagningar

Keramik/Porslin

Rum 7

Urna Rörstrand i majolika

Budhistorik (13 bud)
2672605
2673954
2672605
2673953
950
2672605
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.