Lasse Stevenfeldt skulptur

398042

LASSE STEVENFELDT (1930-2014): Trepol, signerad och daterad Lasse Stevenfedt -71, mässing, plast, trä, höjd ca 16, 27x27 cm

Konst, Skulpturer

Monter 28

Lasse Stevenfeldt skulptur

Budhistorik (11 bud)
2673501
2673997
750
2673501
700
2673996
650
2673501
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.