Skänk 1800-tal

398025

SKÄNK, 1800-tal, sengustavinsk, dekor med räfflade romber i dörren, invändigt med hyllor samt 2 lådor, höjd ca 146, 139x51 cm

Slitage, renoverad, nyckel saknas

Rum 18

Skänk 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2673160
2673150
2 800
2673149
2 600
2672886
2672493
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.