Peter Dahl färglitografi

398016

PETER DAHL (född 1934): Par i blått och rött, signerad o daterad Peter Dahl -77, PT, färglitografi, ca 56x42 cm

Fack 21

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
2673428
550
2673958
500
2673428
450
2672568
2672568

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.