Bankettsoffa gustaviansk

398014

BANKETTSOFFA, gustaviansk, bemålad, skuren dekor, längd ca 227 cm

Skador, lagningar

Rum 12

Bankettsoffa gustaviansk

Budhistorik (22 bud)
2674003
7 400
2674007
7 200
2674003
7 000
2674002
6 800
2674001
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.