Sekretär rokoko

398013

SEKRETÄR, fanerad i olika träslag, 1700-tal, rokoko, beslag i mässing, inredd med lådor, höjd ca 97, 95x55 cm, nycklar finns

Torrsprickor, skador, lagningar, fanerbortfall, nyckelskyltar saknas

Rum 12

Sekretär rokoko

Budhistorik (4 bud)

2673785
6 800
2673054
6 600
2667594
6 400
2667320

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.