Hammarklaver Rädecker & Lunau Lübeck

398007

HAMMARKLAVER, mahognyfaner, omkring 1830, hjultrissor i mässing, etikettmärkt Rädecker & Lunau, Lübeck, höjd ca 87, 174x66 cm

Slitage och skador

Möbler, Instrument

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
2672154
2 800
2671735
2 600
2669978
2 400
2669977
2669976
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.