Soffa NK 1960-tal

398003

NORDISKA KOMPANIET, soffa, 1960-tal, sits i textilklädsel med benställning i ek, lösa plymåer, höjd ca 80, 210x85 cm

Smärre slitage

Rum 11

Soffa NK 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
2673841
900
2673851
850
2673841
2673850
750
2673841
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.