Soffbord mosaik

397994

AG AXELSSON, 1950-tal, soffbord med skiva i grön glasmosaik, höjd ca 51, 137x52 cm

Visst slitage

Rum 6

Soffbord mosaik

Budhistorik (3 bud)

2669534
2673500
2669534

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.