Hallmöbel teak

397993

HALLMÖBEL, teak, 1950-tal, medformad benställning samt klaff med bakomliggande förvaring, höjd ca 60, 65x36 cm

Smärre slitage

Rum 10

Hallmöbel teak

Budhistorik (4 bud)

2673653
450
2673727
2673653
2669737

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.